51-latek zatrzymany w autobusie komunikacji miejskiej

Udostępnij:

Policjanci z Piaseczna ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie 10 nieautoryzowanych transakcji za pośrednictwem przywłaszczonej karty. Do zatrzymania doszło w autobusie komunikacji miejskiej, gdzie został on rozpoznany przez policjantów jadących na służbę. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec stycznia tego roku, mieszkanka Piaseczna straciła kartę płatniczą. Najprawdopodobniej została ona zagubiona na parkingu jednego z supermarketów. Zanim ją zastrzegła, ktoś posłużył się nią dziesięciokrotnie!

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna, zabezpieczyli w tej sprawie między innymi nagrania monitoringu, które pozwoliły na typowanie sprawcy. Wizerunek był również przedstawiony policjantom podczas odpraw służbowych. I to właśnie dzięki spostrzegawczości funkcjonariuszy z piaseczyńskiej dochodzeniówki i z wydziału kryminalnego zatrzymano 51- letniego mężczyznę. Stało się to w autobusie komunikacji miejskiej, którym na służbę udawali się funkcjonariusze.

Mężczyźnie przedstawiono 10 zarzutów karnych. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

 

Źródło: KPP w Piasecznie

Udostępnij:

Komentarze