Agresja po alkoholu w Łomiankach

Udostępnij:
Do dyżurnego komisariatu w Łomiankach wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na chodniku przy ulicy Wiślanej. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Od mężczyzny była wyczuwalna bardzo silna woń alkoholu. W rozmowie z mundurowymi oświadczył, że wracając z pracy postanowił odpocząć sobie na chodniku.
Funkcjonariusze chcąc udzielić mężczyźnie pomocy, ustalili jego adres zamieszkania. Gdy wraz z mężczyzną byli już przy posesji, nagle 55-latek stał się agresywny. Wobec udzielających mu pomocy funkcjonariuszy mieszkaniec łomiankowskiej gminy zaczął używać wulgarnych słów znieważając ich oraz szarpać za mundur, czym spowodował naruszenie ich nietykalności cielesnej – informuje Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach.
Policjanci w związku z popełnionymi przestępstwami zatrzymali 55-latka. Funkcjonariusze osadzili mężczyznę w policyjnej celi, do czasu jego wytrzeźwienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za czyny, których się dopuścił grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Udostępnij:

Komentarze