Bieg Niepodległości

Udostępnij:

Rejestracja do Biegu Niepodległości rozpoczęła się dokładnie o północy z 5 na 6 października. By znaleźć się na liście startowej wystarczy wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.aktywnawarszawa.pl lub zapisać się osobiście w biurze zawodów zlokalizowanym w Pałacu Kultury i Nauki. 

Opłacony pakiet można odebrać od 15 października do 9 listopada w biurze zawodów zlokalizowanym w sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki.

Jak co roku start biegu będzie miał miejsce u zbiegu ulicy Stawki oraz al. Jana Pawła II. Biegacze wystartują o symbolicznej godzinie 11.11. Kilka minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy poruszający się na wózkach z napędem pośrednim oraz aktywnym, a na końcu linię startu przekroczą zawodnicy nordic walking.
Podobnie jak w minionych latach trasa biegu poprowadzona została al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi i
 ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości. Oprócz dziesięciokilometrowego biegu głównego, po raz pierwszy przygotowana będzie specjalna atrakcja dla młodych sportowców z roczników 2004-2008. Będą mogli pobiec w „Mili na stulecie” na dystansie 1918 metrów. 

Udostępnij:

Komentarze