Dartom Bogoria mistrzem Polski w tenisie stołowym!

Udostępnij:

W minioną sobotę w Kobyłce, po dwóch latach przerwy drużyna pingpongowa z Grodziska Mazowieckiego odzyskała mistrzowski tytuł. W wielkim finale rozgrywek Lotto Superligi podopieczni Tomasza Redzimskiego ograli Unię AZS Gdańsk 3:0!
Swoje pojedynki wygrali kolejno Gao Ning, Panagiotis Gionis i największa gwiazda Dartom Bogorii, Daniel Górak. Ten ostatni miał najłatwiejsze zadanie. Jego rywal z Gdańska, Patryk Zatówka przegrał z kretesem pierwszego seta 3:11, a następnie poddał mecz z powodu kontuzji. W ten sposób drużyna Dartom Bogorii z Grodziska wywalczyła szósty tytuł Mistrza Polski. Serdecznie gratulujemy! Więcej na temat sportowych wydarzeń tygodnia w programie Sport Raport,w poniedziałek 12-go czerwca, po godzinie 17.00 na antenie POPradia.