Dni Brwinowa- Rekonstrukcja historyczna i koncerty

Udostępnij:

Gminny Ośrodek Kultury Okej z Brwinowa zaprasza na rekonstrukcję Bitwy pod Brwinowem na Polach Parzniewskich w ramach obchodowy dni miasta 2016.
trzydziesty szósty pułk legii akademickiej po raz kolejny stawi opór nazistowskim najeźdźcom – a w rolę pułku wcieli się grupa rekonstrukcyjna REKO – inicjatywa istniejąca od przełomu XX i XXI wieku – będąca nieformalnym zrzeszeniem ludzi interesujących się: żywą historią, archeologią eksperymentalną, militariami i dawnymi rzemiosłami. Grupa REKO zajmuje się też arcyciekawą formą – modelarstwem, czyli rekonstrukcją historii w miniaturze, grami strategicznymi, techniką wojskową i wieloma innymi aspektami zjawiska zwanego szeroko pojętą rekonstrukcją historyczną.
W pełnej krasie i na polu bitewnym zobaczycie ich już 10 września o godzinie 11 na Polach Parzniewskich – miedzy Pruszkowem,a Brwinowem.
Ponadto w godzinach wieczornych w Parku Miejskim możecie liczyć na oprawę artystyczna Dni Miasta Brwinowa i zespoły muzyczne w parku miejskim. O godzinie 18 wystąpi Santa Irena oraz Monika Adamska&Madmood, a godzine pozniej – bo o 20 na scene wejdzie kultowy zespół Raz Dwa Trzy – powstały w 1990 roku – łączący muzykę rockową oraz współczesną poezję.
wstep na wszystkie wydarzenia zwiazane z obchodami dnia miasta brwinowa 2016 jest wolny

Udostępnij:

Komentarze