Dziewczyny z Piaseczna wiedzą, jak się gra w koszykówkę

Udostępnij:

Podczas finałów Mistrzostw Polski do lat 14-tu zawodniczki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego z Piaseczna zdobyły brązowy medal. W meczu o trzecie miejsce, po zażartej walce, pokonały Ślęzę Wrocław 50:46. Zawody odbyły się w miniony weekend w Piasecznie. Po spotkaniu szkoleniowiec młodych koszykarek Michał Walczuk podkreślał, że o ten sukces wcale nie było łatwo:

Spośród ekip, które stanęły na podium to właśnie zawodniczki z Piaseczna sprawiły największą
sensację zawodów:

Wyższe miejsca zajęły tylko drużyny Tęczy Leszno i Basketu Zgorzelec. Niewykluczone, że
utalentowane koszykarki z Piaseczna wkrótce zadebiutują w reprezentacji Polski. Ich zmagania
podczas finału młodzieżowych mistrzostw obserwowali trenerzy kadry do lat 14-tu. Relację przygotował Dariusz Lipski.