Enej zagrał w Pruszkowie

Udostępnij:

Dobry dień, dobry dień, można było późnym popołudniem pośpiewać z zespołem Enej czy gwiazdą tegorocznego pikniku w parku Kościuszki w Pruszkowie. Piknik dla tysięcy małych i dużych mieszkańców powiatu pruszkowskiego zorganizowało Starostwo Powiatowe i Organizacje Pozarządowe.

Poza stoiskiem powiatu na ciekawych świata najmłodszych czekała, kuchnia molekularna gdzie można było przeprowadzać doświadczenia chemiczne. Była też szansa sprawdzić co to jest piasek kinetyczny. Starsi tłumnie okupowali namiot robotyki gdzie można było samodzielnie skonstruować maszynę. Była też szansa adoptować zwierzaka z pruszkowskim stowarzyszeniem na rzecz zwierząt.

A na scenie już od 13 królowali młodzi artyści, najpierw laureaci konkursu „Śpiewaj nie ziewaj”, później zespół taneczny „Pałacynki” po 14.3o mogliśmy oklaskiwać młodych laureatów Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Alberiada 2018, którzy zaprezentowali „niezły cyrk”

Od 16.30 sceną zawładnęła muzyka najpierw znany od 35 lat zespół Fasolki, a potem grupa Enej. A fotorelacja do zobaczenia na naszej stronie internetowej.

A. Kopczyński

Udostępnij:

Komentarze