Jechał bez światła, wpadł z narkotykami

Udostępnij:

Policjanci z pruszkowskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę i metaamfetaminę. Narkotyki zabezpieczyli, a 23-latek został doprowadzony do komendy. Podejrzany usłyszał zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek, kilka minut po 6.00 policjanci pruszkowskiej patrolówki zatrzymali do kontroli pojazd poruszający się bez światła mijania. Podczas kontroli dokumentów siedzącego za kierownicą 23-latka okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. To jednak nie był koniec kłopotów młodego mężczyzny.

W trakcie czynności 23-latek zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Podczas kontroli odzieży ujawnili 3 woreczki z suszem roślinnym oraz woreczek z białą substancją. Mężczyzna od razu przyznał, że to marihuana i metaamfetamina. Został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępne badania zabezpieczonych środków potwierdziły, że była to marihuana i metaamfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Za jazdę bez uprawnień i brak światła 23-latek został ukarany mandatem.

Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Pruszków

Udostępnij:

Komentarze