Jesienne “Dwójki” w Nadarzynie

Udostępnij:
Miniony weekend w Nadarzynie był emocjonujący nie tylko za sprawą wyborów samorządowych, ale także wydarzeń sportowych  Za nami bowiem  Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w kat. dwójek. Do Nadarzyna zjechały 44 zespoły reprezentujące 17 klubów z całej Polski. W klasyfikacji turniejowej miejsca na pudle zdobyły JKS SMS JASTRZĘBIE 2, GLKS NADARZYN 1 oraz  LIDER KONSTANTYNÓW 1. Swoją forme potwierdziły dziewczyny ze zwycięskich drużyn bo najlepszymi zawodniczkami turnieju zostały Nela Miller ( GLKS) i Wiktoria Rybacka ( JKS)
Nie próżnowały tez młode koszykarki z klas I – VI.   We wtorek 23 października w SP Nadarzyn rozegrano mistrzostwa szkół podstawowych gminy Nadarzyn w piłce koszykowej dziewcząt. Po raz pierwszy startowały dziewczęta z Niepublicznej Szkoły Podstawowej “Promienie”, które zaprezentowały się bardzo dobrze i zdobyły brązowe medale.
W klasyfikacji końcowej tryumfowały kolejno
I miejsce – S.P. Nadarzyn
II miejsce – S.P. Rusiec
III miejsce – S.P. ” Promienie”
IV miejsce – S.P. Młochów
V miejsce – S.P. Kostowiec
Dziewczęta z Nadarzyna będą teraz  reprezentowały gminę w mistrzostwach powiatowych 7 listopada w Raszynie