Koszykarki i koszykarze na plus!

Udostępnij:

Liderki jedną nogą w finale.
Koszykarki Panattoni Europe Lider Pruszków pokonały w pierwszym półfinałowym meczu JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 84-74. Początek spotkania należał do gospodyń z Sosnowca, które pierwszą kwartę wygrały 25-13. Potem do pracy wzięły się podopieczne Jacka Rybczyńskiego, które doprowadziły do remisu i dzięki fanatycznej 3 kwarcie – wysoko wygranej 29 do 13 – wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca meczu. W finale zagra drużyna która wygra dwa spotkania. Drugi mecz w Pruszkowie już w najbliższy weekend.

JAS FBG Zagłębie Sosnowiec – Panattoni Europe Lider Pruszków  74-84 ( 25-13, 15-19, 13-29, 21-23 )

Koszykarze Elektrobud investment ZB Pruszków zrobili krok w kierunku utrzymania w 1 lidze. Podopieczni Andrzeja Kierlewicza dwukrotnie pokonali na własnym parkiecie Ksieżak Sytntex Łowicz 83-75 i 77 -67.
W 1 lidze utrzyma się zespół, który zwycięży w trzech spotkaniach. Jak zaznacza trener Kierlewicz jego podopiecznych czeka teraz trudne zadania. Mecz wyjazdowy w Łowiczu. Spotkania odbędą się w najbliższa sobotę i niedziele.

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – KS Księżak Syntex Łowicz 83-75  ( 27-19, 18-20, 14-14, 24-22 )

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – KS Księżak Syntex Łowicz 77-65  (20-24, 15-11, 24-17, 18-15)