Nadarzyńscy koszykarze w półfinałach 3 ligi

Udostępnij:

Po ostatnim zwycięstwie z KS Legion Legionowo i porażce UKS Gim 92 z zespołem z Żyrardowa, drużyna GLKS Nadarzyn po raz pierwszy w historii koszykarskiej sekcji klubu znalazła się w półfinałach 3 ligi. Rewanż z drużyną z Legionowa przebiegał w całości pod dyktando gospodarzy. Goście nie byli szczególnie aktywni ani w ataku, ani w obronie, natomiast nadarzynianie robili na parkiecie swoje i minuta po minucie budowali przewagę nad przeciwnikami. Doskonale dysponowany strzelecko był kapitan GLKSu – Kuba Chadaj, który zdobył 31 punktów. Mecz zakończył się wynikiem 93:52. Ostatni mecz tej rundy rozgrywek rozegrany zostanie 24 marca z UKS Gim 92 Ursynów o 12:30 w hali przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie.