Największą w Polsce targi turystyczne za nami

Udostępnij:

200 krajów, pół tysiąca wystawców tyle wzięło udział w zakończonych wczoraj w Międzynarodowych Targach Turystycznych WORLD TRAVEL SHOW. W czterech halach na ponad 100 000 m2 nadarzyńskiego wystawcy, można było podziwiać największą w Polsce wystawę kamperów i przyczep kempingowych, połączoną ze zlotem fanów caravaningu z niemal całej Europy. A także w ramach Warszawskiego Salonu Jachtowego, jachty motorowe i żaglowe, sprzęt pływający oraz części, akcesoria, odzież i usługi związane z jachtingiem.

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z głównych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce.

Krajem partnerskim tegorocznych, targów był Meksyk, ale w Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej nie zabrakło atrakcji państw, regionów i miast z całego świata. W ramach Festiwalu Podróżników zwiedzający mogli poznać i porozmawiać z obieżyświatami: Wojciechem Cejrowskim, Martyną Wojciechowską, Aleksandrem Dobą czy Nelą Małą Reporterką.

Tegoroczna impreza była siedmiokrotnie większa od zeszłorocznej, a przez powierzchnie targową przewinęło się kiladziesiąt tysięcy zwiedzających. Organizatorzy już zapowiadają, że w przyszłym roku czekać nas będzie jeszcze większe targowe wydarzenie.

Kolejne targi tym razem dla miłośników 4 kółek już od najbliższego piątku.

Andrzej Kopczyński

W POPorankowej sobocie Dominika Żdżalik opowiadała jakie atrakcje czekają na Was na tegorocznych World Days w PTAK…

Opublikowany przez POPradio na 21 października 2017

Udostępnij:

Komentarze