Nocne włamanie w Ożarowie. Złodziej uciekał przed policjantami przez okno

Udostępnij:

Dobre rozpoznanie kryminalnych z Ożarowa Mazowieckiego pozwoliło na zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o włamanie do kontenera i kradzież butli z gazem. Mężczyzna był tak zaskoczony widokiem funkcjonariuszy w swoim mieszkaniu, że postanowił uciec przed nimi wyskakując przez okno.

W nocy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o włamaniu do kontenera i kradzieży butli gazowych. Sprawą zajęli się ożarowscy policjanci z zespołu kryminalnego. Zidentyfikowali mężczyznę, który mógł dokonać tego przestępstwa i już następnego dnia zapukali do drzwi jego mieszkania.

– Mężczyzna był tak zaskoczony widokiem funkcjonariuszy w swoim mieszkaniu, że postanowił uciec przed nimi wyskakując przez okno. Chwilę później był już w rękach mundurowych – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. 35-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, przy czym przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

źródło: KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Udostępnij:

Komentarze