Odpowiedzą za posiadanie marihuany i kierowanie pod jej wpływem

Udostępnij:

Tylko w ostatnich dniach policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali na terenie starobabickiej i izabelińskiej gminy czterech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Jeden z nich odpowie dodatkowo za kierowanie pojazdem będąc pod jej wpływem. Wszyscy zatrzymani usłyszą zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego pełnią służbę na terenie starobabickiej i izabelińskiej gminy. To właśnie w tym rejonie w ostatnich dniach zatrzymali czterech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Podczas kontroli drogowej kierowcy volkswagena funkcjonariusze wyczuli wydobywającą się z pojazdu woń narkotyku. Zabezpieczyli fifkę z zawartością suszu roślinnego. Badanie kierowcy wykazało, że mężczyzna nie tylko posiadał marihuanę, ale był również pod jej wpływem.

Wszyscy zatrzymani usłyszą teraz zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 24-letni kierowca odpowie za prowadzenie pojazdu będąc pod ich wpływem.

 

KPP dla Powiatu warszawskiego Zachodniego

Udostępnij:

Komentarze