Policja poszukuje sprawców rozboju w Wólce Gołkowskiej

Udostępnij:

Policja poszukuje sprawców rozboju, którzy w miniony piątek wtargnęli do sklepu w Wólce Gołkowskiej. Zamaskowani sprawcy mieli przy sobie przedmiot przypominający broń. Wobec sprzedawczyni użyli najprawdopodobniej gazu pieprzowego, po czym skradli kasetkę z pieniędzmi. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa prosimy o pilny kontakt. Całodobowy telefon oficera dyżurnego Policji w Piasecznie to 47 72 45 213.

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie, poszukują sprawców rozboju do którego doszło w piątek tj. 21 lutego w miejscowości Wola Gołkowska przy ulicy Gościniec. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że około godziny 18.40 do sklepu weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich przedmiotem przypomnajacym broń zagroził sprzedawczyni. drugi z nich wobec kobiety użył najprawdopodobniej gazu pieprzowego. Skradziona została kasetka z pieniędzmi. Mężczyźni ubrani byli w ciemne stroje. Jeden z nich może mieć około 180 cm wzrostu, drugi 170 cm.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprwaców tego przestępstwa prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem tel. 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji w całym kraju.

 

Źródło: KPP w Piasecznie

Udostępnij:

Komentarze