Policyjne podsumowanie weekendu

Udostępnij:

Wczoraj rano na węźle Grodzisk Mazowiecki dachował samochód. Kierująca w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Służby zablokowały ruch w tym miejscu na kilka godzin. Teraz trwa ustalanie przyczyn wypadku. Z kolei dzień wcześniej w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej 876 w wyniku wypadku ranne zostały osoby w tym dwoje dzieci. Najciężej ranny został przewieziony do szpitala śmigłowcem LPRu. Po badaniu alkomatem okazało się, że kierowca osobówki był pijany. W asyście policji został zabrany do Szpitala Zachodniego.
Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotnie przed południe. Na ul.  Traugutta w Grodzisku Mazowieckim policjanci z komendy powiatowej policji usiłowali zatrzymać do
kontroli drogowej samochód osobowy, który według informacji miał posiadać oznakowanie policyjne. Kierowca pojazdu uciekał w kierunku atostrady A2 przy
gdzie wjechał w ślepą uliczkę. Tam zatrzymano jednego z mężczyzn ubranego w mundur policyjny. Dwóch jego kompanów zbiegło. Teraz szuka ich stołeczna policja.
Przy zatrzymanym prawdziwi policjanci nie znaleźli ani broni, ani odznaki policyjnej. Okazało się natomiast, że posiada on bardzo bogatą przeszłość kryminalną między innymi był notowany za kradzieże, rozboje i posługiwanie się fałszywymi dokumentami.

A. Kopczyński

fot. policja

Udostępnij:

Komentarze