Poszukiwany Dawid odnaleziony pod Pruszkowem

Udostępnij:

W sobotę podczas przeszukiwania okolic zbiorników wodnych, w okolicach pruszkowskiego osiedla Żbików, policjanci natrafili na zwłoki. Po oględzinach ubrania dziecka funkcjonariusze z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, są przekonani, że to ciało 5-letniego Dawida.

Policjanci nie podają informacji w jaki sposób dziecko zmarło zmarło, ale nieoficjalnie mówi się, że miało kilka ran kutych w okolicach serca.

W poszukiwania było zaangażowanych bardzo wiele osób, w tym setki policjantów. W przeważającej liczbie byli to policjanci kryminalni, śledczy, oraz specjaliści z zakresu poszukiwań nie tylko z komendy stołecznej policji.

Przypomnijmy: poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęły się o północy w zeszłą środę. Policja kilkakrotnie przeszukiwała m. in. teren w pobliżu autostradowego węzła Konotopa na autostradzie A2.

W śledztwie ustalono, że przy węźle Konotopa ojciec dziecka, który podróżował z synem Skodą mógł zatrzymać się dwukrotnie. Policja ustaliła także, że mężczyzna mógł być z synem w pobliżu stołecznego lotniska Chopina na Okęciu. Jak nieoficjalnie dowiedziało się POPradio na miejsce w którym znaleziono zwłoki, czyli zjeździe na Pruszków, naprowadził policję znany jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Udostępnij:

Komentarze