Arkadiusz Kałucki

Arkadiusz Kałucki:

Z radiem związany od 1992 r. Dziennikarz muzyczny z wykształcenia Kulturoznawca.

Niedziela g.20:00 – 22:00 – „Warto Posłuchać”

To audycja radiowa, gdzie mam przyjemność prezentować nowości singlowe ukazujące się w ostatnich tygodniach. To przede wszystkim. Ale to także program, w którym prezentowane i omawiane są wybrane fragmenty z nowych albumów artystów reprezentujących różne style i gatunki muzyczne.
Nie znajdziesz u mnie jednego dominującego stylu. Jest tu pop, rock, electronica, reggae, soul, grunge, smooth jazz, etc. .

Program “Warto Posłuchać”, to miejsce, gdzie również i przedstawiciele polskiej sceny muzycznej często podpisują listę obecności.

Moje audycje mają na celu zwrócenie uwagi szerokiemu odbiorcy i temu w pracy, i temu w domu na nowe nagrania i na nowych artystów. Na to, co warto mieć w swojej płytotece i na to, co na dniach może stać się niekwestionowanym przebojem. Ciągle jesteśmy zabiegani, często brakuje nam chwili wytchnienia, dlatego też i nie zwracamy uwagi na otaczające nas dźwięki.
Ja zrobię to za Was. Po to tu jestem. Nie naśladuję nikogo, dlatego też wierzę, że moich audycji po prostu słucha się lepiej.

Do programu „Warto Posłuchać” zapraszam ciekawych muzycznych gości. Chcę, aby opowiedzieli Wam o swoich zawodowych dokonaniach, a także o tym, co aktualnie u nich słychać. Także poza studiem nagrań i sceną. A- wierzcie mi- często bywa u nich ciekawie.
Równie często spotykam też ludzi związanych z szeroko pojętą kulturą. Organizacja kulturalnych przedsięwzięć, literatura, samorodne talenty oraz zarządzanie tym niezwykle barwnym rynkiem również znajduje się w kręgu moich zainteresowań, ponieważ zależy mi na tym, by było ciekawie i dokładam wszelkich starań, żeby w moich audycjach po prostu „się działo”.
A zatem do usłyszenia…

Polecam także mój blog pod tym samym tytułem – wartoposluchac.wordpress.com oraz fan-page na facebooku: https://www.facebook.com/WartPosluchac/

Krzysztof Kołacz

Szarmancki, dobrze ułożony, a może raczej dziki i nieokrzesany – wszystkie te epitety pasują do mojej osoby, do tego dodam – totalnie zakręcony na punkcie Radia oraz muzyki!
W każdy piątek otwieram weekend na 92,8 FM wraz z audycją RADIOlokacja!

Andrzej Kopczyński

Od lat zakochany w Agnethie Fältskog czyli blond wokalistce ABBY, choć na co dzień przewrotnie woli brunetki, muzycznie uwielbia Lionela Richie a smakowo roladę wołową w sosie grzybowym. Marzyciel i wizjoner a jednocześnie pragmatyk. Nienawidzi lutownicy, a jednak często wygląda jak Reksio wystając ze zwojów kabli. Media z którymi jest związany od 17 lat uważa za sposób na życie. Pierwsze radiowe tony wydał z siebie 15 lat temu w Kaliszu, a z radiem KiS związany od początku, targając na własnych plecach cały sprzęt, na którym nadał pierwszą w historii „KiSową” audycję w 2011 roku. Marzy mu się fajne oryginalne radio kochane przez słuchaczy. Tym właśnie ukoronowaniem marzeń jest POP Radio