Pruszków świętował

Udostępnij:

XX jubileuszowe dni miasta już za nami. Pruszkowianie mogli bawić się tradycyjnie przez dwa dni ostatniego majowego weekendu. W sobotę choć w przekropnej aurze, impreza zaczęła się w Parku Kościuszki zabawą dla najmłodszych, a zakończyła doskonałym występem grupy Piesi. Drugi dzień już zdecydowanie słoneczny rozpoczął się o godzinie 10.  Mówi Jan Starzyński Prezydent Pruszkowa

Zwycięzcy V Pruszkowskiego biegu Wolności,  nagrodzeni zostali w kilku kategoriach powiedział POPradiu Piotr Polak organizator biegu.

Później zabawa przeniosła się do Parku Kościuszki.gdzie na milusińskich czekały gry, zabawy, miasteczko ruchu drogowego, a także mini zoo z kozami, królikami czy gołębiami. Każdy mógł przytulić się do Żbika czyli symbolu miasta i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ale poza zabawą każdy, komu nie jest obojętne ludzkie życie miał okazję oddać krew podczas jednej z cyklicznych akcji organizowanych przez Klub Honorowych Dawców Krwi “Serce Pruszkowa”

Opowiadał o akcji Paweł Mierzejewski koordynator akcji, ale można było pomóc także zwierzętom

Od godziny 16 parkiem zawładnęła muzyka. Najpierw o 16 zagrała formacja Avocado potem Nocny kochanek, grupa Cree, a wisienką na muzycznym torcie była Agnieszka Chylińska.

Zabawa trwała do wieczora, a obchody dni miasta wywoływały pozytywne emocje wśród mieszkańców miasta

Jakie będą przyszłoroczne XXI Dni Pruszkowa? O tym na pewno dowiecie się z naszej anteny.

Udostępnij:

Komentarze