“Rozbójnik” z Góry Kalwarii

Udostępnij:

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 33-letniego kierowcę ciężarówki. Jest on podejrzany o dokonanie rozboju. W Górze Kalwarii młody mężczyzna wychodząc z domu do pracy, zabrał podręczną teczkę. Gdy zbliżał się do samochodu, podbiegł do niego nieznany mu mężczyzna. Bijąc go po głowie, wyrwał mu teczkę, a potem uciekł.
Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii natychmiast przystąpili do działania. Zebrane informacje przekazali funkcjonariuszom z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Ci dzięki sprawnym działaniom operacyjnym na ul. Piaseczyńskiej zatrzymali do kontroli ciężarowe volvo. Za kierownicą siedział podejrzewany o rozbój mężczyzna.

33-latek trafił do policyjnej celi. Policjanci z Góry Kalwarii zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania przekazali prokuratorowi. Zatrzymany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

A. Kopczyński

fot. archiwum

Udostępnij:

Komentarze