Ścieżka kariery w Warszawie

Udostępnij:

Studenci Uniwersytetu w Chicago przyjechali do Warszawy w ramach programu Ścieżka kariery. To ich pierwsza wizyta, podczas której zapoznają się z potencjalnymi pracodawcami, będą też mieli okazję zapoznać się z bogatą historią i kulturą stolicy.

Pobyt w stolicy to jedna z 50 wizyt organizowanych co roku w miastach w USA i na całym świecie przez Biuro Rozwoju Kariery Uniwersytetu z Chicago. Studenci mają możliwość poznania różnorodnych sektorów gospodarki, co pozwala na zdobycie doświadczeń przydatnych przy starcie kariery.

W trakcie wizyty w Warszawie studenci odwiedzili między innymi Giełdę Papierów Wartościowych, Google czy WeWork. Poznali ofertę stażową firm, dowiedzieli się o możliwościach zatrudnienia oraz zapoznali się z panującą tu kulturą biznesową. Program jest dopasowany do zróżnicowanych specjalizacji poszczególnych studentów i koncentrował się na takich dziedzinach jak consulting, analiza danych, usługi finansowe, biznes międzynarodowy oraz technologie. Program Ścieżka Kariery organizowany jest od 2008 roku.

Udostępnij:

Komentarze