Statuetki Urbs Nova rozdane

Udostępnij:

W tym roku statuetki Urbs Nova przyznawane corocznie za wkład w rozwój Pruszkowa powędrowały do czterech instytucji i osób fizycznych. Pruszkowscy włodarze z prezydentem Janem Starzyńskim na czele głównymi statuetkami uhonorowali:

W kategorii Rozwój Gospodarczy Andrzeja Święckiego z firmy “Święcki” za oświetlanie miasta, za wysokie standardy etyczne, oraz za promowanie miasta połączone z promocją firmy.

W kategorii Edukacja i Sport – Karate Klub Pruszków oraz Klub Sportowy Kapry-Armexim Pruszków. Ten pierwszy za pracę z młodzieżą i sukcesy międzynarodowe, oraz za działalność na rzecz rozwoju sportu w Pruszkowie, ta druga za promocję Pruszkowa poprzez sport oraz upowszechnianie i promowanie zdrowej dyscypliny sportu wśród dzieci i młodzieży.

W kategorii Działalność Społeczna pana Adama Majewskiego za charytatywnie i bezinteresowne wspieranie potrzebujących.

Na tym nie koniec bo nagrodę specjalna w postaci kolekcjonerskiego egzemplarza statuetki Urbs Nova wydanego z okazji stulecia Miasta otrzymali:
-Zbigniew Ostrowski – Dyrektor MZDW w Warszawie;
-Mariusz Kozera – Z-ca Dyrektora ds. Inwestycji MZDW w Warszawie
-Katarzyna Wacławek – Strabag Sp. zo.o. z którą miasto współpracuje od wielu lat ostatnio przy budowie Centrum Dziedzictwa Kulturowego

Gala odbyła się już po raz 14, a w tym roku w pruszkowskim hotelu VICTOR by de Silva

Andrzej Kopczyński

fot. UM Pruszków 

Udostępnij:

Komentarze