Trzecia z rzędu porażka Znicza

Udostępnij:

Piłkarze Znicza Pruszków przegrali trzecie z rzędu spotkanie. W 16 kolejce II ligi podopieczni Andrzeja Prawdy ulegli na wyjeździe dwunastej w tabeli Elanie Toruń 2-1. Spotkanie doskonale zaczęło się dla żółto-czerwonych. Już w drugiej minucie pruszkowian na prowadzenie wyprowadził Paweł Moskwik.

To już szósty gol w sezonie 27-latka. Dzięki temu trafieniu obrońca stał się najlepszym strzelcem drużyny. Gospodarze z Torunia w drugiej połowie zabrali się do odrabiana strat. Mimo nie strzelonego w pierwszej połowie karnego, w 56 minucie doprowadzili za sprawą Bartosza Bonieckiego do wyrównania. Siedem minut później bramkę strzelił Krzysztof Kołodziej. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i trzy punkty zostały w Toruniu.

Pruszkowianie po tej porażce spadli na 11 miejsce w tabeli. W niedzielę ostatnie spotkanie pierwszej serii spotkań. Na stadion przy Bohaterów Warszawy  przyjedzie łódzki Widzew. Początek spotkania o godzinie 13.

Elana Toruń – Znicz Pruszków 2-1