Uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu w Nadarzynie

Udostępnij:

W dniu wczorajszym (6.06.) w związku z odejściem na emeryturę po 26 latach służby, w pruszkowskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania Komendanta Komisariatu Policji w Nadarzynie aspiranta sztabowego Piotra Mikuska. Podziękowania za wieloletnią pracę Panu Komendantowi złożył Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie młodszy inspektor Jerzy Sztuc, Zastępca Komendanta młodszy inspektor Krzysztof Bujnowski oraz kadra kierownicza i pracownicy cywilni.

Aspirant sztabowy Piotr Mikusek rozpoczął służbę w policji w 1993 roku i od samego początku związany był z pruszkowską komendą. Dwa lata później rozpoczął pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie. Pełnił służbę w komisariacie w Piastowie i Michałowicach. W 2003 roku został kierownikiem ogniwa prewencji, od 2006 do sierpnia 2018 roku pełnił służbę na stanowisku dyżurnego w Michałowicach i w Pruszkowie. Od sierpnia 2018 roku pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu w Brwinowie. Z nadarzyńskim komisariatem związał się od września 2018 roku, gdzie pełnił obowiązki komendanta. W marcu tego roku został powołany na to stanowisko.

Odznaczony Złotym Medalem „Za długoletnią służbę” .

Z dniem 7 czerwca br., po 26 latach służby, aspirant sztabowy Piotr Mikusek odszedł na emeryturę. Z tej okazji w pruszkowskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej i pracowników cywilnych. Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie młodszy inspektor Jerzy Sztuc podziękował Panu Komendantowi za wieloletnią i owocną pracę, sprawne dowodzenie podległym komisariatem i życzył dalszych sukcesów.

Na pożegnanie Komendant Komisariatu Policji w Nadarzynie otrzymał z rąk mł. insp. Jerzego Sztuca  pamiątkową szablę z dedykacją oraz napisem „Bóg Honor Ojczyzna”.

Źródło: KPP Pruszków

Udostępnij:

Komentarze