Warszawska Olimpiada Młodzieży

Udostępnij:

Turniej taekwondo rozegrany w ramach finałowych zmagań klubowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży okazał się medalowymi żniwami dla obecnych i  byłych podopiecznych Piotra Pazińskiego.

W silnie obstawionej kategorii wiekowej  Kadet  Zuzanna Jadczak najstarsza z obecnych zawodników babickiej sekcji zajęła 3 miejsce w  konkurencji sprawnościowej i 4 miejsce w konkurencji walki. Świetnie poradzili sobie także nieco młodsi Młodzicy:

Piotr Kędra ostatecznie zakończył turniej na 2 miejscu w konkurencji walki. Filip Baszyński zajął również 2 miejsce w konkurencji walki i 3 miejsce w konkurencji  poomsae. Trzeci z młodzików Kacper Dąbrowski debiutujący w zawodach uplasował się tuż za podium zdobywając 4 miejsce w walkach i 4 miejsce w  konkurencji  sprawnościowej. Świetnie zaprezentowali się także najmłodsi zawodnicy, Żaki.

Marek Kędra zajął 2 miejsce w walkach i 1miejsce w poomsae, Marcin Dąbrowski triumfował w walkach zajmując 1miejsce a w  konkurencji sprawnościowej  2 miejsce, Tomasz Pensiek zdobył aż trzy medale osiągając 3 miejsce w walkach, 3 miejsce w konkurencji poomsae i 1 miejsce w konkurencji sprawnościowej.

Wychowanka Piotra Pazińskiego – Wiktoria Sadowska trenująca obecnie w klubie UKS G-8 Bielany w silnie obsadzonej kategorii wagowej zajęła 3 miejsce w konkurencji walki.

Udostępnij:

Komentarze