Zabójca z Piastowa aresztowany

Udostępnij:

Wracamy do sprawy śmierci mężczyzny w jednym z budynków przy ulicy Słowackiego w Piastowie. 18 marca policjanci odnaleźli tam ciało 38-latka z obrażeniami głowy. Jak informuje TVN Warszawa, niedawno śledczy zatrzymali 27-latka, który był znajomym zmarłego. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyźni prawdopodobnie spożywali razem alkohol i w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni. 27-letni Janusz K. kilka razy uderzył 38-letniego znajomego w głowę ciężkim przedmiotem. Zaatakowany mężczyzna zmarł w wyniku rozległych obrażeń głowy.
Po dokonaniu zabójstwa, 27-latek zabrał auto swojej ofiary, a także okradł mieszkanie. Następnie próbował sprzedać samochód. Zatrzymani zostali też dwaj mężczyźni, którzy mu w tym pomogli. Wiedzieli oni, że auto pochodzi z kradzieży, a jeden z nich miał sfałszować podpis ofiary na umowie kupna-sprzedaży.
Jak informował rzecznik Prokuratury Okręgowej Łukasz Łapczyński, podejrzany o zabójstwo w Piastowie Janusz K. przyznał się do winy i został osadzony w areszcie.

Marek Gutowski

fot. archiwum

Udostępnij:

Komentarze