Zbiórka pieniędzy na leczenie policjanta

Udostępnij:

W najbliższą niedzielę odbędzie się piknik charytatywny na “Górkach Szymona” w Piasecznie. Pieniądze potrzebne są pilnie dla i st.asp. Wojtka Budzika z Oddziałów Prewencji Komendy Stołecznej Policji walczącego z nowotworem. Wojtek Budzik ma 42 lata, od 18 lat jest związany z Oddziałami Prewencji Komendy Stołecznej Policji, ma żonę i dwie córki. Od ponad roku zmaga się z nowotworem złośliwym szpiku kostnego Podjęto 3-krotne próby leczenia chemioterapią, jednak bez skutku. Wojciech jest podopiecznym Fundacji przy CSK MSW w Warszawie, która pomaga mu zebrać środki na lek, stosowany za granicą, jedyną nadzieję dla Wojtka. Lek nie jest w Polsce refundowany. Wojtek potrzebuje 400 tys zł.
Tak wielką sumę pieniędzy trzeba zebrać jak najszybciej. Dlatego specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piasecznie wraz z Morsami zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy mówi Karolina Kańka z pruszkowskiej policji

Organizatorzy zapraszają na pokazy taneczne, występy wokalne, pokazy pierwszej pomocy, kiermasz wielkanocny, gorące kiełbaski, zupy, gorące napoje, animacje dla dzieci, dmuchańce, kucyki, muzykę na żywo. Główną atrakcją będzie kąpiel morsów, zapraszamy na Górki Szymona w godz. 10.00-16.00.

A. Kopczyński

fot. archiwum

Udostępnij:

Komentarze