Znicz Pruszków niemal pewny spadku do drugiej ligi

Udostępnij:

Po wczorajszej porażce 1:2 na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze drużyna z Pruszkowa ma już tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Mimo zaciętej walki pruszkowianom nie udało się urwać nawet jednego punktu dobrze dysponowanej ekipie z Zabrza. Pierwszą bramkę dla gości zdobył w 28. minucie Hiszpan Dani Suarez. Trzy minuty później drużyna Znicza zdołała wyrównać po strzale Aleksandra Jagiełły, a pod koniec pierwszej połowy świetnej sytuacji do wyjścia na prowadzenie nie wykorzystał Adrian Paluchowski.
To zemściło się w 72. minucie – zawodnik Górnika, Szymon Matuszek oddał ładny strzał z woleja i pokonał bramkarza Znicza, Piotra Misztala.
Po tej porażce trener Znicza Pruszków, Andrzej Prawda jest już właściwie pogodzony ze spadkiem do drugiej ligi:

Więcej na temat sportowych wydarzeń tygodnia w programie Sport Raport, na antenie POPradia w każdy poniedziałek po godzinie 17.00.