Znicz Pruszków przegrywa na inaugurację sezonu

Udostępnij:

Nikt nie mówił, że w pierwszej lidze będzie łatwo. Piłkarze Znicza ambitnie walczyli do samego końca, jednak w pierwszym meczu nowego sezonu beniaminek z Pruszkowa na własnym stadionie musiał uznać wyższość doświadczonych rywali z drużyny Bytovii Bytów.

Początek  meczu był obiecujący, bo to Znicz bardziej zdecydowanie zaatakował, a jedna z akcji zakończyła się golem Rafała Zembrowskiego w 23 minucie.

Pruszkowianie nie cieszyli się jednak zbyt długo z prowadzenia, bo 7 minut później z rzutu karnego wyrównał Wróbel. Na początku drugiej połowy, w 48 minucie drużyna Bytovii wyszła na prowadzenie za sprawą Jakuba Serafina, który uderzył w środek bramki, jednak golkiper Znicza Piotr Misztal nie był w stanie wybronić tego strzału. Pomimo zaciętej walki, pruszkowianie nie zdołali zmienić wyniku i ostatecznie przegrali 1:2 na inaugurację sezonu w I lidze.  Mówi trener Znicza Pruszków, Andrzej Prawda:

Liczymy, że w kolejnych meczach na zapleczu ekstraklasy żółto-czerwoni osiągną lepsze wyniki. Partnerem medialnym drużyny Znicza Pruszków jest POPradio.

fot:Piotr Tomaszewski