Znicz Pruszków traci punkty po dramatycznej końcówce

Udostępnij:

Piłkarze z Pruszkowa przegrali na wyjeździe z drużyną Wigry Suwałki 1:2, chociaż prowadzili jeszcze na dwie minuty końcem regulaminowego czasu gry.
W piątkowym meczu od początku więcej sytuacji stwarzali sobie gospodarze z Suwałk, jednak brakowało im skuteczności. Swoją szansę wykorzystali za to pruszkowianie, po golu Aleksandra Jagiełły z rzutu karnego w 44 minucie.
W drugiej połowie wydawało się, że podopieczni trenera Andrzeja Prawdy kontrolują sytuację na boisko, aż do 77 minuty, kiedy to z powodu drugiej żółtej kartki boisko musiał opuścić Rafał Zembrowski. W osłabieniu Znicz zaczął się gubić w obronie, co w ostatnich minutach bezwzględnie wykorzystali gospodarze. W 88 minucie na 1:1 wyrównał Kamil Adamek, a w trzeciej minucie doliczonego czasu do siatki pruszkowian trafił Kamil Zapolnik.
W ten sposób, w dramatycznych okolicznościach drużyna Wigry Suwałki pokonała Znicza Pruszków 2:1.
Kolejna szansa na pierwsze punkty Znicza w pierwszej lidze pojawi się już w piątek 12 sierpnia, kiedy to żółto-czerwoni zmierzą się na własnym stadionie Chrobrym Głogów. Oby tym razem dopisało im więcej szczęścia.
Partnerem medialnym drużyny Znicza Pruszków jest POPradio.