Znicz Pruszków wreszcie zwycięża w lidze

Udostępnij:

W trakcie sobotniego spotkania z Gryfem Wejcherowo kibice z Pruszkowa nie mogli narzekać na brak emocji. Na stadionie przy ulicy Bohaterów Warszawy mogliśmy obejrzeć 5 goli, a piłkarze Znicza w dramatycznych okolicznościach zwyciężyli 3:2.
Pierwszą bramkę dla drużyny Znicza zdobył już w 3 minucie meczu Patryk Kubicki, ale pruszkowianie nie potrafili długo utrzymać przewagi i do końca spotkania musieli walczyć o zwycięstwo. Decydującą bramkę na 3:2 zdobył w Patryk Tarnowski w ostatniej minucie meczu. Trener Znicza, Dariusz Żuraw nie ukrywał ulgi po zdobyciu pierwszych ligowych
punktów:

Oby to zwycięstwo było dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami piłkarzy Znicza w drugoligowych rozgrywkach. Trener Dariusz Żuraw: