Znicz Pruszków wywalczył punkt na wyjeździe

Udostępnij:

W minioną sobotę piłkarze drugoligowej drużyny z Pruszkowa musieli do ostatnich minut walczyć o remis na trudnym terenie w Stargardzie. Miejscowa drużyna Błękitnych wyszła na prowadzenie w 61 minucie meczu po golu zdobytym przez Tomasza Pustelnika, zdobytym z rzutu karnego.

Piłkarze z Pruszkowa nie poddawali się jednak i walczyli do samego końca, dzięki czemu w 87 minucie ustalili wynik rywalizacji na 1:1, po bramce zdobytej przez Marcina Rackiewicza.

Po tym remisie Znicz Pruszków ma 4 punkty i zajmuje 10 miejsce w tabeli II ligi. A już w najbliższą środę 23-go sierpnia zawodnicy pod wodzą trenera Dariusza Żurawia zmierzą się na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola. Początek meczu o godzinie 18.00.