Znicz przegrywa w ostatnim meczu w Pruszkowie

Udostępnij:

Piłkarze Znicza przegrali ostatni w sezonie mecz w Pruszkowie 4-1. Pogromcami podopiecznych Andrzeja Prawdy był walczący o utrzymanie Gryf Wejherowo. Strzelanie na stadionie przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 rozpoczął dla gości Krzysztof Wicki, który wykorzystał w 19 minucie rzut karny. Dziesięć minut później Kacper Smoleń doprowadził do wyrównania. Pod koniec pierwszej połowy Dawid Rogalski ponownie wyprowadził zawodników z wybrzeża na prowadzenie. W drugiej połowie Rogalski i Koziara ustalili ostateczny wynik spotkania. W niedziele żółto-czerwoni rozegrają ostatni mecz w sezonie. Przeciwnikiem będzie ROW Rybnik. pruszkowianie są już pewni utrzymania w 2 lidze.

Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 1-4

( Kacper Smoleń 28 – Krzysztof Wicki 19 (k), Dawid Rogalski 41, 52, Maciej Koziara 59)

Tabela: 90minut.pl

POPnews / foto: archiwum