Zwycięstwo Znicza i MKSu. Porażka Znicza Basket

Udostępnij:

Piłkarze Znicza Pruszków pokonali w ostatnim meczu w 2019 roku trzeci w tabeli zespół Resovii. O zwycięstwie pruszkowian zadecydowała 55 i 58 minuta, w której bramki zdobyli Karol Noiszewski i Dariusz Zjawiński. Goście odpowiedzieli w 70 minucie trafieniem Płatka. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i 3 punkty zostały w Pruszkowie. Żółto-Czerwoni przerwę zimową spędzą na 9 miejscu w tabeli II ligi.

ZNICZ PRUSZKÓW – RESOVIA 2-1 ( Noiszewski, Zjawiński – Płatek)

Koszykarki MKSu Pruszków górą w spotkaniu na szczycie 1 ligi. W hali Znicz stanął do wali lider i wicelider tabeli. Podopieczne Jacka Rybczyńskiego pewnie pokonały drugi zespół Arki Gdynia 81-62. Pruszkowianki wyraźnie dominowały w dwóch pierwszych kwartach, które wygrały dwa razy po 22 do 9. Trzecia i czwarta kwarta były już bardziej wyrównane ale przewaga z pierwszej połowy pozwoliła pruszkowiankom na dowiezienie zwycięstwa do końca spotkania. Po 8 spotkaniach MKS Pruszków z taką samą liczbą punktów jak zespół z wybrzeża ale lepszym bilansem punktowym zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

MKS PRUSZKÓW – ARKA II GDYNIA 81-62 ( 22:9, 22:9, 16:23, 21:21)

Czwartą z rzędu porażkę zaliczyli koszykarze Elektrobud-Investment ZB Pruszków. Podopieczni Andrzeja Kierlewicza ulegli Czarnym Słupsk 84-68. Pierwsza kwarta należała do pruszkowian, którzy wygrali ją dziesięcioma punktami. W następnych częściach meczu do pracy wzięli się gospodarze, którzy doprowadzili do wyrównania i wyszyli na prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania.

STK CZARNI SŁUPSK – ELEKTROBUD-INVESTMENT ZB PRUSZKÓW  84-68 (20:30, 27:11, 22:14, 15:13)