Giełda Pracy

Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń w Giełdzie Pracy POPradia.
Wystarczy wysłać treść ogłoszenia na adres reklama@popradio.pl wraz z danymi do faktury oraz datą (okresem) emisji. Nasz prezenter przeczyta Państwa ogłoszenie na naszej antenie około godziny 13.40.
Koszt 1 emisji to 10 zł/netto.

Zapraszamy też do skorzystania z promocyjnego, tygodniowego pakietu Giełda Pracy + Ogłoszenia Drobne. Koszt 15 emisji Ogłoszeń Drobnych + 5 emisji Giełdy Pracy to tylko 201 zł/netto.

Rekomendacje osób poszukujących pracy są bezpłatne.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@popradio.pl

Aktualne ogłoszenia:

1. POPradio zatrudni przedstawiciela handlowego.
Wymagania: minimum średnie wykształcenie i znajomością rynku zachodniego Mazowsza, oraz Warszawy. Mile widziane Prawo jazdy kategorii B. Zadania: sprzedaż czasu reklamowego oraz kreatywne tworzenie scenariuszy sportów reklamowych, proponujemy wysokie prowizje i nienormowany czas pracy.

Kontakt to biuro@popradio.pl

2. Pracownik Biurowy do pracy w Warszawie Włochy do pracy na dwie zmiany 7-14 i 14-21

Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywność, dokładność, sumienność. Obowiązki: kontakt telefoniczny z odbiorcami firmy oraz wykonywanie czynności związanych z windykacją należności wobec firmy.

Aplikacje proszę wysyłać pod adres mailowy gpietras@bagpol.pl

3. Pracownik dozoru (system pracy 24/24h)

OFERTA PRACY DLA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Lokalizacja miejsca pracy: obiekty na terenie całej Warszawy (m.in. Szpital Praski), istnieje ponadto możliwość indywidualnego dostosowania lokalizacji do potrzeb kandydata. Wymagania: wykształcenie podstawowe.

Obowiązki: ochrona mienia, ochrona obiektu według określonych procedur, kontrola ruchu. Kontakt 570 824 527

4. Firma z branży nieruchomości poszukuje dwóch pracowników budowlanych do pracy w miejscowości Żółwin. Wymagania: umiejętność murowania i robienia szalunków. Zakres obowiązków: wznoszenie ścian budynków, prace porządkowe na budowie. Wynagrodzenie – czasowe ze stawką miesięczną.
Oferty należy zgłaszać bezpośrednio u pracodawcy pod numerem telefonu 509 043 744

5. Agencja Pracy Alter-ego nr ref 12208, zatrudni od zaraz – Magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy: Umowę o pracę, Stawkę godzinową 18zł/brutto, praca w godzinach 08:00-16:00
Wymagania: Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego, Minimalnego doświadczenia w pracy w magazynie
Miejsce pracy: Pruszków
Więcej informacji pod nr. Tel. 576-144-189

6.  Manpower poszukuje operatorów wózka widłowego oraz magazynierów do pracy w Młochowie. Oferuje atrakcyjne zarobki (2300-3500 netto), umowę o pracę oraz dojazd do miejsca pracy. Kontakt 604 916 080

7. Poszukiwany Kamieniarz do pracy w miejscowości Michałowice-Osiedle.
Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, rok stażu pracy na ww. stanowisku, znajomość obsługi maszyn do obróbki, komunikatywna znajomość języka angielskiego do kontaktów z klientami. Zakres obowiązków: montaż oraz obróbka kamienia. Praca na pełny etat, od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16. Na umowę o pracę.

Oferty należy kierować bezpośrednio do pracodawcy, pod nr telefonu 501 041 175

8. Poszukiwana Sprzątaczka, sprzątacz na budowie w miejscowości Walendów.
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, minimum 3 lata stażu pracy na ww. stanowisku, niekaralność, sprawność fizyczna, sumienność. Praca to sprzątanie na budowie, wynagrodzenie brutto 1500 zł na umowę zlecenie.
Swoje oferty należy kierować pod nr telefonu 512 417 737

9. Poszukiwany Monter konstrukcji stalowych do pracy w Pruszkowie.
Wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne, umiejętność obsługi elektronarzędzi, wymagane jest orzeczenie lekarskie do pracy na wysokości. Zakres obowiązków: prace warsztatowe, montażowe: cięcie, wiercenie, szlifowanie stali. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Wynagrodzenie – czasowe ze stawką miesięczną.
Oferty należy zgłaszać bezpośrednio u pracodawcy pod numerem telefonu 604 870 282

10. Firma Manpower poszukuje pracowników kompletacji zleceń do pracy w
Nadarzynie przy ubraniach. Oferuje 18 zł brutto i umowę o pracę.
Chętnych zapraszamy do kontaktu 604 916 080.

11. Straż Gminna w Nadarzynie poszukuje pracownika na stanowisko Strażnika

Wymagania: Wykształcenie średnie, 2 lata w strukturach straży gminnej/miejskiej, ukończone szkolenie podstawowe strażników gminnej/miejskiej, prawo jazdy kat. B.

Zadania: Praca na terenie gminy Nadarzyn w patrolu pieszym lub zmotoryzowanym, związana z ochroną ładu i porządku w miejscach publicznych, zabezpieczanie imprez i uroczystości. Praca na pełny etat od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:30-22, podczas zabezpieczeń praca również w godzinach nocnych.

Wynagrodzenie około 3000 – 3500 zł, brutto

W aplikacji należy złożyć  CV, szczegóły pod nr telefonu 22 734 10 32.

12. Poszukiwany  pracownik magazynu do pracy w Jankach.
minimum rok stażu pracy na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi komputera, zdolności manualne, mile widziana znajomość języka ukraińskiego. Zakres obowiązków: obsługa magazynu zgodnie z zasadami efektywnej gospodarki magazynowej. Praca na umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin , aplikacje pod numerem telefonu – 797 186 002

13. Poszukiwany Operator Maszyn do pracy w Pruszkowie
Wymagania: wykształcenie średnie, pół roku stażu pracy. Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych, obsługa maszyn wycinających tekturę. Praca na cały etat na umowę o pracę na czas określony.
Aplikować można pod numerem telefonu 22 770 2020

14. Poszukiwany Kierowca Kurier
Wymagania: wykształcenie dowolne, powyżej 2 lat stażu pracy, posiadanie prawo jazdy kat. B Zakres obowiązków: prowadzenie busa dostawczego. Praca w niepełnym wymiarze godzin na umowę zlecenie.
Aplikować można pod numerem telefonu 505 141 858.

15.  Agencja pracy Job Impulse poszukuje dla naszych klientów osób na stanowiska MŁODSZY OPERATOR MASZYN w Duchnicach obok Ożarowa Mazowieckiego- stawka z dodatkami 22 zł/h brutto oraz OPERATORÓW MASZYN w Natolinie obok Grodziska Mazowieckiego- stawka 17 zł brutto + premie frekwencyjne. Wymagamy dyspozycyjności oraz gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w systemie pracy 3 zmianowym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 690-191-857 lub przesyłanie CV na adres e-mail: mpastuszynska@strefajob.pl