Reklama

Zapraszamy do współpracy reklamowej. Dlaczego warto?

POPULARNOŚĆ
Radio bez wątpienia jest najbardziej dostępnym ze wszystkich mediów. Według danych Millward Brown SMG/KRC, obecnie w Polsce radia słucha codziennie 75% obywateli w wieku 15–75 lat.

LOKALNOŚĆ
POP Radio jako stacja lokalna umożliwia dotarcie z przekazem reklamowym do słuchaczy w konkretnym rejonie. Zachodnia część Mazowsza oraz Warszawa to najbardziej dynamicznie rozwijająca się część kraju, jak również obszar największego zaludnienia, dzięki czemu za naszym pośrednictwem Państwa reklama trafi do dużej grupy odbiorców w okolicy prowadzonej przez Państwa działalności. W naszym zasięgu jest kilkaset tysięcy słuchaczy!mapa zasięgu popradia

 

DOSTĘPNOŚĆ
Radio jest medium towarzyszącym – nie wymaga od odbiorcy całkowitego zaangażowania. Z radia Polacy korzystają niemal podczas wszystkich okoliczności -np. w drodze na zakupy, w pracy, jak również podczas korzystania z innych mediów – takich jak Internet, czy prasa. Stwarza to przewagę nad  innymi mediami, które wymagają większego zaangażowania lub dostępności i często nie mogą nam towarzyszyć przy wielu okazjach.

POP Radio wykorzystuje wiele dróg dostępu do słuchacza. Za pośrednictwem Internetu POP Radio dociera do słuchaczy niebędących w zasięgu naszych fal radiowych. Oferujemy możliwość odbioru zarówno za pośrednictwem strony www, jak również aplikacji na urządzenia mobilne Tunein. Dzięki temu nasi słuchacze mają dostęp do POP Radia niemal w każdej sytuacji i miejscu.
Kolejną formą odbioru naszej stacji jest Telewizja kablowa. Jesteśmy dostępni w jakości cyfrowej na dwóch kanałach lokalnego dystrybutora Tel- Kab. POP Radio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy i wykorzystuje możliwości współczesnego radia. Razem z naszym przekazem docierają także treści reklamowe.

CENA
Kampania reklamowa w POP Radiu jest atrakcyjna pod względem ceny dotarcia do pojedynczego Klienta. Jednocześnie tworzymy wiele możliwości aby spot radiowy wyróżniał się atrakcyjnością. Za pomocą podkładów dźwiękowych można nadać produktowi i marce odpowiednią oprawę, stworzyć nastrój, a dzięki różnorodnym audycjom mogą Państwo dotrzeć do sprecyzowanej grupy Klientów.

EFEKTYWNOŚĆ
Radio jest odporne na unikanie przekazu reklamowego przez słuchaczy. Ograniczony czas emisji spotów radiowych, możliwość ich umieszczenia w wybranym bloku, oraz oprawa dźwiękowa sprawia że reklama w radiu pozytywnie wyróżnia się względem innych form reklamy w mediach. Jej powtarzalność wzmacnia przekaz, a dostępność pozwala na jego umocnienie Państwa marki lub produktu czyniąc je bardziej rozpoznawalnymi. Dzięki tym cechom kampania będzie efektywna zarówno, gdy zdecydują się Państwo na przeprowadzenie jej wyłącznie za pośrednictwem POP radia, jak również uzupełniając dotychczasowe działania reklamowe poprzez przekaz na naszej antenie. Radio jest kluczowym medium przy kampaniach z wykorzystaniem różnych form dotarcia (telewizja, prasa, internet).

SZYBKOŚĆ
Realizacja kampanii reklamowych w naszym radiu trwa jedynie kilka dni! Umieszczenie gotowego spotu może nastąpić już kolejnego dnia, dzięki czemu szybko mogą Państwo przekazać nową treść odbiorcom – np. o zmieniającej się promocji cenowej lub szybkiej akcji wyprzedażowej. Przekaz dociera równomiernie do każdego słuchacza w czasie rzeczywistym o wybranej porze dnia.

Zapraszamy do współpracy:
reklama@popradio.pl

dominika@popradio.pl

magdalena@popradio.pl

Oni już nam zaufali:

logo lion motors pionowe KRUGmon_liza copyLogo_i_do_slubu_z_tekstem

logo EDWIMAR