Ramówka

  • PONIEDZIAŁEK

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    6:00-18:00 – Co pół godziny i 19:00 – 22:00 – Co godzinę – Prognoza pogody

    7:30 – 16:30  – Co godzinę – Informacje Lokalne POPradia (Mateusz Limiera)

     

     

    •  6:00 – 10:00  Ciężkoranni (Magdalena Gościmska)
    • 10:00 – 14:00  Pogodna Pora Dnia (Krzysztof Marszewski)
    • 13:40 –  Giełda Pracy (Krzysztof Marszewski)
    • 14:00 – 18:00  POPołudniówka (Wojciech Kuczyński)
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia (Mateusz Limiera)
    • 18:00 – Let’s Dance

    .

  • WTOREK

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    6:00-18:00 – Co pół godziny i 19:00 – 22:00 – Co godzinę – Prognoza pogody

    7:30 – 16:30  – Co godzinę – Informacje Lokalne POPradia (Mateusz Limiera)

     

     

     

    •   6:00 – 10:00  Ciężkoranni (Magdalena Gościmska)
    • 10:00 – 14:00  Pogodna Pora Dnia (Krzysztof Marszewski)
    • 13:40 – Giełda Pracy (Krzysztof Marszewski)
    • 14:00 – 18:00  POPołudniówka (Wojciech Kuczyński)
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia (Mateusz Limiera)
    • 18:00 –  Let’s Dance

  • ŚRODA

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    6:00-18:00 – Co pół godziny i 19:00 – 22:00 – Co godzinę – Prognoza pogody

    7:30 – 16:30  – Co godzinę – Informacje Lokalne POPradia (Mateusz Limiera)

     

     

    •   6:00 – 10:00  Ciężkoranni (Magdalena Gościmska)
    • 10:00 – 14:00  Pogodna Pora Dnia (Krzysztof Marszewski)
    • 13:40 – Giełda Pracy (Krzysztof Marszewski)
    • 14:00 – 18:00  POPołudniówka (Wojciech Kuczyński)
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia (Mateusz Limiera)
    • 18:00 – Let’s Dance

  • CZWARTEK

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    6:00-18:00 – Co pół godziny i 19:00 – 22:00 – Co godzinę – Prognoza pogody

    7:30 – 16:30  – Co godzinę – Informacje Lokalne POPradia (Mateusz Limiera)

     

    •  6:00 – 10:00  Ciężkoranni (Magdalena Gościmska)
    • 10:00 – 14:00  Pogodna Pora Dnia (Krzysztof Marszewski)
    • 13:40 – Giełda Pracy (Krzysztof Marszewski)
    • 14:00 – 18:00  POPołudniówka (Wojciech Kuczyński)
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia (Mateusz Limiera)
    • 18:00 – Let’s Dance

  • PIĄTEK

    6:00 – 18:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    6:00-  18:00 – Co pół godziny – Prognoza pogody

    7:30 – 16:30  – Co godzinę – Informacje Lokalne POPradia (Mateusz Limiera)

     

    •   6:00 – 10:00  Ciężkoranni (Andrzej Kopczyński / Dominika Żdżalik)
    • 10:00 – 14:00  Pogodna Pora Dnia (Krzysztof Marszewski)
    • 13:40 – Giełda Pracy (Krzysztof Marszewski)
    • 14:00 – 18:00  POPołudniówka (Wojciech Kuczyński)
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia (Mateusz Limiera)
    • 18:00 – 24:00 Radiolokacja (Krzysztof Kołacz)

  • SOBOTA

    7:00 – 20:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    7:00-  20:00 – Co godzinę – Prognoza pogody

     

    •   6:00 – 12:00  Sobotni poranek z POPradiem (Wojciech Kuczyński)
    • 12:00 – 18:00  Sobotnia POPołudniówka (Krzysztof Marszewski)
    • 18:00 – 24:00  Sobotnia Prywatka (Magda Napieralska)

     

  • NIEDZIELA

    8:00 – 20:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    8:00-  20:00 – Co godzinę – Prognoza pogody

     

    • 6:00 – Bankomat
    • 7:00 – Kwadrans z dobrym przesłaniem
    • 7:15 DJ Miki
    • 9:00   Transmisja Mszy Św. z kościoła pw. św. Kazimierza w Pruszkowie
    • 10:00  Popularni i kulturalni (Robert Galas i Robert Porowski)
    • 12:00  Niedzielna POPołudniówka (Wojciech Kuczyński)
    • 20:00  Warto Posłuchać (Arkadiusz Kałucki)
    • 21:00  FolkŁowcy (Paulina Łaskarzewska i Jani Konador)
    • 22:00  Muzyczne wspomnienia Jurka Rowińskiego