Ramówka

  • PONIEDZIAŁEK

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    7:30, 8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 16:30 – Informacje lokalne

    10:30, 12:30, 14:30 – Informacje Kulturalne

    •   6:00 – 10:00  Ciężko Ranni
    • 10:00 – 14:00 Pogodna Pora Dnia
    • 13:40 Giełda Pracy
    • 14:00 – 17:00  POPołudniówka
    • 17:00 – 18:00 Sport Raport
    • 17:30  Lokalne Podsumowanie Dnia
    • 18:00  Let’s Dance

    .

  • WTOREK

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    7:30, 8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 16:30 – Informacje lokalne

    10:30, 12:30, 14:30 – Informacje Kulturalne

    •   6:00 – 10:00 – Ciężko Ranni
    • 10:00 – 14:00 – Pogodna Pora Dnia
    • 13:40 – Giełda Pracy
    • 14:00 – 18:00 – POPołudniówka
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia
    • 18:00 – Let’s Dance

  • ŚRODA

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    7:30, 8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 16:30 – Informacje lokalne

    10:30, 12:30, 14:30 – Informacje Kulturalne

    •   6:00 – 10:00 – Ciężko Ranni
    • 10:00 – 14:00 – Pogodna Pora Dnia
    • 10:15 – Rozmowa o regionie
    • 13:40 – Giełda Pracy
    • 14:00 – 18:00 – POPołudniówka
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia
    • 18:00 – Let’s Dance

  • CZWARTEK

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    7:30, 8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 16:30 – Informacje lokalne

    10:30, 12:30, 14:30 – Informacje Kulturalne

    •   6:00 – 10:00 – Ciężko Ranni
    • 10:00 – 14:00 – Pogodna Pora Dnia
    • 13:40 – Giełda Pracy
    • 14:00 – 18:00 – POPołudniówka
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia
    • 18:00 – Let’s Dance

  • PIĄTEK

    6:00 – 22:00 – Co godzinę – Informacje z kraju i ze świata

    7:30, 8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 16:30 – Informacje lokalne

    10:30, 12:30, 14:30 – Informacje Kulturalne

    •   6:00 – 10:00 – Ciężko Ranni
    • 10:00 – 14:00 – Pogodna Pora Dnia
    • 13:40 – Giełda Pracy
    • 14:00 – 18:00 – POPołudniówka
    • 17:30 – Lokalne Podsumowanie Dnia
    • 18:00 – 24:00 Radiolokacja

  • SOBOTA

    •   7:00 – 10:00 – Poranek
    • 10:00 – 14:00 – POPorankowa Sobota
    • 14:00 – 18:00 – Sobotnia POPołudniówka
    • 18:00 – 24:00 – Roztańczona Sobota

     

    Lokalne podsumowanie tygodnia:

    •   7:30 –   Poniedziałek
    •   8:30 –   Wtorek
    •   9:30 –   Środa
    • 10:30 –   Czwartek
    • 11:30 –   Piątek

  • NIEDZIELA

    •   6:00 – 7:00   – Bankomat – audycja ekonomiczna
    •   7:00 – 7:15   – Kwadrans z przesłaniem
    •   7:15 – 8:00   – DJ Miki – audycja dla dzieci
    •   9:00 – 10:00 – Transmisja Mszy św z kościoła pw. św. Kazimierza w Pruszkowie
    • 10:00 – 14:00 – Magdalena Gościmska
    • 14:00 – 18:00 – Dominika Żdżalik
    • 18:00 – 19:00 – Folk Łowcy – audycja folkowa
    • 19:00 – 20:00 – Randka z Kulturą
    • 20:00 – 22:00 – Warto Posłuchać
    • 20:00 – 22:00 – Time In – audycja jazzowa