Kradzież samochodu i pieniędzy

Udostępnij:

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego stołecznej komendy razem z patrolem pruszkowskim zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 34 lat, którzy ukradli samochód, pieniądze ze sklepu oraz spowodowali kolizję w Pruszkowie. Policjanci ustalili, że samochód którym poruszali się mężczyźni został przez nich skradziony kilka godzin wcześniej. Na komendzie mężczyzn poddano badaniu alkomatem, który wykazał, że obaj mieli ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Kiedy sprawą zajęli się kryminalni i dochodzeniowcy na jaw wyszło, że 34-latek ma na swoim koncie kradzież paliwa ze stycznia tego roku. Ustalili także, który z zatrzymanych kierował oplem powodując kolizje na ulicach Pruszkowa. komisarz Karolina Kańka z Pruszkowskiej policji potwierdza, że zatrzymani spędzili noc w areszcie, a następnego dnia usłyszeli zarzuty. 38-letni mieszkaniec Radomia – wspólnej kradzieży pieniędzy oraz samochodu, do których się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

Natomiast 34-letni mieszkaniec Pruszkowa usłyszał cztery zarzuty: kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, kradzieży paliwa, kradzieży pojazdu oraz kradzieży pieniędzy. Podejrzany także przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze.

fot.archiwum

Udostępnij:

Komentarze