“Piastów w budowie”

Udostępnij:

Ponad 30 ulic wyremontowano w ciągu ostatnich czterech lat w Piastowie, czytamy na stronie urzędu gminy. Ostatnio nową nawierzchnię oraz infrastrukturę towarzyszącą zyskała ulica Pokoju. Remont  kosztował ponad 1 mln zł.
Zaawansowane prace budowlane trwają w ulicy J. Sułkowskiego na odcinku od ulicy Żbikowskiej do ulicy J. Sowińskiego. Zakończenie zaplanowano na koniec maja br.

Prace na całym odcinku także tym wyremontowanym już w ubiegłym roku, kosztować będą bez mała 2 mln zł. Niebawem rozpocznie się przebudowa ulicy Wiosennej wraz z budową odwodnienia oraz przebudowa ulic: Brzozowej, Złotej Jesieni i Ks. J. Skorupki na odcinku od ulicy I. Paderewskiego do pos. Nr 16 – wraz z odwodnieniem. W ostatnich dniach rozstrzygnięto także przetargi na budowę wodociągów w ulicach: Kujawska, M. Kopernika, P. Wysockiego, Królowej Jadwigi, Pomorskiej, St. Kostki i Wojska Polskiego (od ulicy St. Kostki do ulicy Toruńskiej) i B. Leśmiana. Jeśli chodzi o wodociągi, to są plany, aby także w tym roku wybudować instalacje w ulicach: W. Kossaka, Dworcowej, Z. Gęsickiego i Szarych Szeregów (od ulicy Z. Gęsickiego do ulicy K. Tetmajera) oraz Krótkiej.

fot. www.piastow.pl

Udostępnij:

Komentarze