Podsumowanie trzeciej edycji pruszkowskich Śniadań w Parku

Udostępnij:

Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza na spotkanie wszystkich uczestników tegorocznych wydarzeń plenerowych w Parku Kościuszki. Cykl spotkań mieszkańców Pruszkowa pod chmurką nosi nazwę: “Śniadania w Parku” i w ciągu ostatnich lat zagościł na stałe na liście miejskich atrakcji. Jak podkreślają sami organizatorzy, to wyjątkowa, największa tego typu oddolna inicjatywa w Pruszkowie.

W integrację mieszkańców poprzez wspólne spędzanie czasu w parku włączają się członkowie organizacji pozarządowych, społecznicy, pasjonaci różnych dziedzin przy wsparciu samorządu, czy też lokalnych firm.

Na zakończenie tego sezonu środowisko związane ze Śniadaniami w Parku spotyka się jak co roku podsumowaniu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w piątek 27 października o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury “Kamyk” przy ulicy Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie. Organizatorzy tegorocznych atrakcji opowiedzą o swoich działaniach. W programie m.in. występ kabaretu “Po przejściach”. Wstęp jest wolny.

Marek Gutowski

fot. archiwum

Udostępnij:

Komentarze