Rozmowa o bezpieczeństwie z władzami Brwinowa i policjantami

Udostępnij:

Burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie z udziałem Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie. Tematem będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, miejscu zamieszkania oraz w miejscach publicznych.

Poruszone zostaną kwestie, które mieszkańcy gminy sygnalizowali podczas poprzednich spotkań z burmistrzem, takie jak ryzykowne zachowanie niektórych kierowców, czy też brak miejsc do parkowania. Policjanci podsumują dotychczasowe zgłoszenia mieszkańców przez internet – za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Opowiedzą, w jaki sposób działa mobilna aplikacja: “Moja Komenda” oraz wyjaśnią, do jakich działań zobowiązani są dzielnicowi.

Spotkanie na temat bezpieczeństwa odbędzie się we wtorek 7 listopada o godzinie 18.00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Pszczelińskiej 3 w Brwinowie. Oprócz Komendanta Powiatowego Policji oraz burmistrza Arkadiusza Kosińskiego, w spotkaniu wezmą udział policjanci z komisariatu w Brwinowie, a także strażnicy miejscy i strażacy.

Marek Gutowski

fot. archiwum

Udostępnij:

Komentarze