Sport 15/10/2018

Udostępnij:
Koszykarki Panattoni Euope Lider Pruszków pozostają niepokonane w koszykarskiej 1 lidze. W meczu 3 kolejki podopieczne Jacka Rybczyńskiego pokonały we własnej hali Polonię Warszawa 74-61. Po słabej pierwszej kwarcie gospodynie zabrały się do odbierania strat. Agresywna obrona i dobra zespołowa  gra pozwoliła Liderkom zbudować przewagę i utrzymać ją do końca spotkania. Dzięki temu zwycięstwu pruszkowianki w dalszym ciągu znajdują się w czubie tabeli.
—————–
Za nami 14 kolejka piłkarskiej II Ligi. Piłkarze Znicza Pruszków w 7 z rzędu spotkaniu nie zaznali goryczy porażki. W sobotę zremisowali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2-2. Bramki dla żółto- czerwonych strzelali Paweł Tarnowski i Marcin Bochenek. Podopieczni Andrzeja Prawdy zajmują aktualnie 6 pozycję w tabeli i tracą tylko 3 oczka do miejsca dającego awans do Fortuny 1 Ligi.
—————–
Kiepski początek sezonu notują koszykarze Elektrobudu Investment ZB Pruszków. 3 kolejka i 3 porażka podopiecznych Andrzeja Kierlewicza. Tym razem pruszkowianie musieli uznać wyższość koszykarzy GKSu Tychy. Na hali w Tychach tylko pierwsza kwarta była wyrównana, póżniej gospodarze pokazali klasę i wygrali ostatecznie 86-70. Po tej porażce Znicz Basket zajmuje 14 pozycje w tabeli.