Wylotówka z Pruszkowa na autostradę będzie rozgrzebana do końca sierpnia

Udostępnij:

Koszmar przy wylotówce na “A-dwójkę” trwa nadal. Remont przy ulicy 3 maja, na wysokości stacji BP miał się zakończyć w lipcu, tymczasem jest jeszcze gorzej, niż było. Robotnicy zasypali wykop przy pasie w stronę autostrady, a w zamian rozgrzebali jezdnię przy pasie w stronę Pruszkowa i nadal obowiązuje tam ruch wahadłowy.
W dodatku nikt nie zadał sobie trudu, żeby utwardzić grunt, przez co samochody w żółwim tempie jadą przez dziury obok nowego wykopu, a korek jest jeszcze większy. Czy Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, który zlecił ten remont, zamierza coś z tym zrobić? Zapytaliśmy o to zastępcę dyrektora ds. inwestycji, Mariusza Kozerę, który obiecuję że wkrótce będzie to zabezpieczone. Albo będą płyty albo będą codziennie równać .

No dobrze, ale kiedy te prace się zakończą? Mówi Mariusz Kozera:

“Z tego co obiecał wykonawca to do końca sierpnia ma być już normalnie oddane, żeby przejezdność była. Nie przewidujemy dalej.”

Wykonawca najpierw obiecywał, że zdąży z remontem do końca czerwca, później że do końca lipca. Mamy nadzieję, że dotrzymają terminu do końca sierpnia, bo jak skończą się wakacje, to dopiero zacznie się tam kocioł.

Udostępnij:

Komentarze