Wysportowany Nadarzyn

Udostępnij:

Zawodnicy KS Nadarzyn podbili dzisiaj podium w Książenicach na Dziecięcym Turnieju Legii Badminton School. Drużyna badmintonistów z Nadarzyna zaprezentowała swoje umiejętności w trzech kategoriach wiekowych. W najmłodszej kategorii 6-8 lat złoty medal zdobył Filip Buczkowski tuż za nim po zaciętych pojedynkach srebrnym medalem może pochwalić się Nataniel Kępa,a  brązowy medal zdobył Jacek Lesiewicz.  Po wyrównanych meczach, bardzo blisko podium znaleźli się: Michał Basza, Borys Józefacki, Jan Figlus oraz Natasza Kępa.  W kategorii 9-11 lat mistrzynią została Dagmara Wajs, vice-mistrzynią  Aleksandra Mirska.a  trzecie miejsce zajęła Nikola Kępa. Chłopcy w wieku 9-11 lat brązowy medal wywalczył Kacper Buczkowski tuż za nim był Jarek Lesiewicz oraz Jan Skupiński. W kategorii dziewcząt 12-14 lat mistrzynią została  Urszula Skupińska! Brawa  i serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników.