Znicz zwycięski w sparingu

Udostępnij:

Piłkarze Dariusza Żurawia pokonali w meczu sparingowym na własnym stadionie Widzew Łódź 3-2. Bramki dla Znicza strzelali: Maciej Machalski, Patryk Kubicki oraz Patryk Czarnowski.  Była to kolejna okazja dla trenera żółto-czerwonych do wypróbowania różnych ustawień i wariantów taktycznych. W sezonie przygotowawczym Znicz rozegrał cztery spotkania sparingowe: dwa razy zwyciężał ( Siarka Tarnobrzeg, Widzew Łódź), ras zremisował ( GKS Bełchatów) i raz poniósł porażkę (Stal Mielec). Spotkanie z utytułowanym klubem z Łodzi było ostatnim przed rundą wstępną Pucharu Polski. Piłkarze z Pruszkowa już w najbliższą sobotę podejmą na wyjeździe Legionovię KZB Legionowo. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Znicz Pruszków I połowa: Dawid Gargasz, Rafał Włodarczyk, Piotr Klepczarek, Mateusz Długołęcki, Marcin Rackiewicz, Konrad Budek, Maciej Machalski, Kamil Włodyka, Paweł Tarnowski, Mateusz Stryjewski, Eryk Sobków

Znicz Pruszków II połowa: Piotr Misztal, Przemysław Dwórzyński, Karol Potrzebowski, Michał Michalak, Michał Kucharski, Bartłomiej Faliszewski, Kacper Skibko, Patryk Czarnowski, Mikołaj Szymański, Patryk Kubicki, Karol Popliński