Półfinał dla Lidera!

Udostępnij:

Koszykarki Panattoni Europe Lider Pruszków pokonały w decydującym o awansie meczu MUKS Poznań 78-56. Spotkanie w Pruszkowie od początku toczyło się pod dyktando podopiecznych Jacka Rybczyńskiego. Pruszkowianki po pierwszych dwóch kwartach prowadziły już różnicą 33 punktów. Żółto-czerwono-niebieskie kontrolowały spotkanie do końca i mimo przegranej ostatniej kwarty dowiozły zwycięstwo do końca meczu. MVP spotkania ponownie została Klaudia Sosnowska, która zdobyła 15 punktów i miała 13 zbiórek. Liderki nie będą miały dużo czasu na odpoczynek bo już w weekend rozegrają pierwszy mecz półfinałowy. Przeciwnikiem będzie KS JAS FBG Zagłebie Sosnowiec.

Panattoni Europe Lider Pruszków – MUKS Poznań 78-56 ( 24-12, 24-3, 14-14, 16-27)

Klaudia Sosnowska 15, Marzena Marciniak 15, Alicja Wawrzyniak 11, Olivia Szumełda-Krzycka 10, Aleksandra Kędzierska 9,  Katarzyna Szyller 8, Karolina Zaborska 6, Monika Bieniek 4