Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Udostępnij:

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 36-latka, który zgodnie z dyspozycją sądu został już przewieziony do aresztu śledczego.
Kryminalni, w piątek udali się do jednego z mieszkań w Warszawie, gdzie zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do komendy w Pruszkowie, a następnie trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3,5 roku.
Tym czasem działania grodziskich kryminalnych w sprawie włamania do pomieszczenia gospodarczego doprowadziły do wytypowania osoby podejrzanej o ten czyn. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 35-latka sprawdzić swoje podejrzenia. Ustalony mężczyzna szybko przyznał się do włamania do stodoły sąsiada oraz rozebrania na części jego ciągnika i kradzieży z niego paliwa. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna miał wspólnika. Natychmiast zatrzymali także drugiego podejrzanego.
Michał B. i Jacek S. usłyszeli zarzuty karne. Obaj wcześniej byli karani za podobne przestępstwa i przyznali się do kolejnego. Za kradzież z włamaniem grozi im teraz nawet po 10 lat pozbawienia wolności.

A. Kopczyński

fot. KPP w Grodzisku Maz. 

Udostępnij:

Komentarze