Śmiertelne potrącenie

Udostępnij:

W miejscowości Mroków samochód straży pożarnej najprawdopodobniej potracił pieszego poinformował nas jeden ze słuchaczy.

Jak udało nam się ustalić do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21. wtedy wóz strażacki najechał na mężczyznę. Nie wiadomo jednak, czy zmarł on w wyniku tego zdarzenia, czy stało się to wcześniej. Powiedział Michał Blachliński z Piaseczyńskiej Policji. Na miejsce zdarzenia przyjechał technik kryminalistyki aby zabezpieczyć ciało do sekcji, która ma rozwiać wątpliwości o przyczynach śmierci mężczyzny. Strażacy zostali przebadani alkomatem, który wykazał, że kierujący był trzeźwy. Z doniesień naszego słuchacza wynika, że strażacy najprawdopodobniej nie jechali na akcję, ale nie dostosowali prędkości do warunków na drodze.

Do kolejnego tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Łubiec w Powiecie Warszawskim Zachodnim. Około godziny 17 rozpędzona osobówka wjechała w grupę 5 rowerzystów. W wyniku potrącenia jedna z cyklistek zmarła, inny rowerzysta oraz pasażerka samochodu doznali obrażeń.

Udostępnij:

Komentarze