Znicz Pruszków przegrał u siebie ze Stalą Stalowa Wola

Udostępnij:

We wczorajszym spotkaniu piłkarskiej drugiej ligi w Pruszkowie kibice mogli zobaczyć aż cztery gole. Niestety aż trzy z nich zdobyła drużyna ze Stalowej Woli. Pierwsza połowa spotkania była jeszcze dosyć wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie zawodnicy z Pruszkowa grając wysoko pod bramką przeciwnika, dawali się łapać na spalone, a zawodnicy Stali skutecznie kontrowali. Dzięki temu strzelili aż 3 bramki, a honorowe trafienie dla Znicza zaliczył Mateusz Stryjewski, dopiero w 90 minucie spotkania.
Po meczu trener Znicza Dariusz Żuraw podkreślał, że porażce 1:3 ze Stalą Stalowa Wola winna była nieporadna gra w ataku pozycyjnym, ale przede wszystkim katastrofalna gra w obronie jego zespołu:

Szansa na rehabilitację po słabym meczu ze Stalą Stalowa Wola pojawi się już w najbliższą sobotę 26-go sierpnia. Znicz Pruszków zagra na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie Zdrój. Początek spotkania o godzinie 17.00.