Znicz Pruszków przegrywa na inaugurację sezonu

Udostępnij:

W pierwszej kolejce piłkarze Znicza Pruszków doznali porażki 1:2 na własnym stadionie z beniaminkiem drugoligowych rozgrywek – Gwardią Koszalin. W sobotnim spotkaniu pruszkowianie szybko wyszli na prowadzenie po bramce zdobytej w 11 minucie przez Kamila Włodykę. Goście odpowiedzieli na to w 23 minucie golem strzelonym przez Adriana Kwiatkowskiego, a w 63 minucie Przemysław Brzeziański zdobył drugiego gola dla drużyny z Koszalina, ustalając wynik rywalizacji na 2:1 dla gości.
Pruszkowianie kończyli mecz w dziesięciu, bo w 81 minucie spotkania bramkarz Znicza Piotr Misztal dostał czerwoną kartkę za faul na zawodniku rywali. Z pewnością nie był to udany początek piłkarskiego sezonu w Pruszkowie.
Okazja do zdobycia pierwszych ligowych punktów pojawi się w najbliższą sobotę 5-go sierpnia. Piłkarze Znicza zagrają na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.